...
00
(098) 389 69 59
Время работы: 09:00-18:00 Пн.-Вт.
  • 0
  • 0
  • 0

Про нас

Alenka Plus - український виробник жіночого одягу, що існує на ринку з 2000 року.

Компанія Alenka Plus - виробник та оптово-роздрібний магазин жіночого одягу преміум якості. Наші клієнти завжди мають можливість одягатись у нас так, як їм подобається - модно, якісно та за доступними цінами.

Ми маємо щотижневе оновлення асортименту та великий вибір товару. Також у вас є можливість стати нашим оптовим клієнтом, дропшиппером, та не вкладаючи кошти, заробляти разом з нами.

У ЧОМУ НАША ОСОБЛИВІСТЬ?

Перший факт — ексклюзивна продукція!

Високоякісна тканина, унікальний декор, ручна робота — все це присутнє у наших моделях.

Другий факт — це якість!

Ми використовуємо лише трендові та фірмові тканини при створенні нашого одягу, працюємо з матеріалами турецького та корейського виробництва, використовуємо виключно якісну фурнітуру.

Щороку, щомісяця, щотижня та кожного дня ми вдосконалюємо свої технології, слідкуючи за останніми тенденціями моди. З кожним новим сезоном оновлюємо кольорову гаму моделей, насичуємо яскравими та актуальними забарвленнями, які роблять образи свіжими, незабутніми та стильними. Наш одяг можна носити у будь-якому віці, для кожного знайдеться відповідний відтінок, розмір та фасон.

Третій факт — сучасний підхід!

Швейна фабрика Alenka Plus оснащена найновішим та професійним обладнанням, яке дає можливість швидко, якісно та без зайвих зусиль забезпечувати безперервний потік випуску нових виробів.